Navitel MR150NV – videorejestrator

Dzisiaj w moje ręce trafiło urządzenie łączące pożyteczność z bezpieczeństwem. Navitel MR150NV to videorejestrator połączony z lusterkiem wstecznym, który w bardzo prosty sposób montuje się fabryczne lusterko.

navitel_mr150nv_2019_06
Fot. Artur Ławnik

Prezentowany dziś videorejestrator jest stosunkowo pokaźnych rozmiarów. Dzięki temu oferuje 4,5-calowy, kolorowy wyświetlacz, który umożliwia podgląd nagrań zapisanych w pamięci karty microSD (maksymalnie do 64GB). Filmy nagrywane są w rozdzielczości Full HD 1920×1080 (30fps). Do tego celu wykorzystuje obiektyw z sensorem optycznym o czterowarstwowym szkle i system Night Vision poprawiający jakość filmów w nocy. I to widać podczas odtwarzania filmów na komputerze. Większość szczegółów jest bardzo czytelna, a odczytanie tablic rejestracyjnych nie sprawia kłopotów.

Obiektyw posiada dość średni w tej klasie cenowej kąt widzenia 120 stopni. Obudowę wykonano z plastiku, który jest na tyle dobrej jakości, że wytrzymałość urządzenia nie budzi żadnych obaw. Dodatkowym atutem MR150NV są jego dodatkowe funkcje jak tryb parkingowy uruchamiający kamerę podczas wykrytego ruchu lub wstrząsu czy G-Sensor, zapisujący nagranie i zabezpieczający je przed nadpisaniem w przypadku wykrycia gwałtownej zmiany prędkości (czyli np. kolizji). Urządzenie wyposażenie jest w litowo-polimerową baterię o pojemności 300mAh 3.7V, która wystarcza na około 1h użytkowania bez stałego zasilania.

navitel_mr150nv_2019_05
Fot. Artur Ławnik

Standardowo w zestawie znajdziemy ładowarkę samochodową z bardzo długim przewodem o długości aż 3,3 metra, uchwyt na szybę, kabel USB, ściereczkę z micro-fibry, specjalne gumowe zapięcia, instrukcję oraz voucher z nawigacją na smartphona na rok czasu.

navitel_mr150nv_2019_01

Cena została rozsądnie skalkulowana i waha się w granicach 250 zł, co można bezsprzecznie uznać za propozycję ciekawą i wartą rozważenia.

Artur Ławnik

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s