Auto Nostalgia 2019 – Warszawa

Samochody osobowe, rajdowe, a także youngtimery unikalne egzemplarze
z prywatnych kolekcji – każde z tych aut mogłoby opowiedzieć swoją historię, zebrane wszystkie w jednym miejscu, tworzą efektowną opowieść o przeszłości motoryzacji. Klasyki do podziwiania, do fotografowania i te na sprzedaż. Auto Nostalgia, Ogólnopolskie Targi i Wystawa Pojazdów Zabytkowych w Warszawie.

Dziewiąta edycja kultowego wydarzenia, które pokochały tysiące fanów motoryzacji, odbyła się w GLOBAL EXPO w Warszawie w dniach 6-7 kwietnia, gdzie było można obejrzeć świetnie zachowane klasyki oraz youngtimery, a także kupić takie auto lub odnaleźć części niezbędne do odbudowy danego pojazdu. To również świetna okazja by zabrać swoje pociechy na wycieczkę w dawne czasy. Wyjątkowe kolekcje motocykli i samochodów z czasów PRL- u – zarówno krajowych i jaki zagranicznych producentów, było świetną lekcją żywej historii. Ekspozycje ubarwiły legendy polskiego i zagranicznego sportu motorowego z dawnych lat. Nie zabrakło rekwizytów związanych z daną epoką motoryzacji. Auto Nostalgia to prawdziwy wehikuł czasu, który przenosi w przeszłość i odsłania to, co w dawnej motoryzacji najpiękniejsze.

W organizację wydarzenia zaangażowane są nie tylko stowarzyszenia i kluby działające na rzecz zabytkowej motoryzacji, ale przede wszystkim indywidualni użytkownicy wraz ze starannie odrestaurowanymi przez nich eksponatami.

Źródło: informacja prasowa

Zdjęcia: Artur Ławnik

Wszelkie prawa zastrzeżone!

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s